Terminarz Mistrzostw Europy Drużyn Polonijnych FIFA20 dla PS4.

Dosłownie godziny dzielą nas od startu pierwszych, historycznych Mistrzostw Europy Drużyn Polonijnych FIFA20! Poniżej przedstawiamy terminarz rozgrywek dla użytkowników platformy Play Station. Konkretne daty spotkań zostaną dodane tuż po otrzymaniu danych personalnych uczestnika FC Polonia Berlin.

1. KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin)
2. FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa)
3. FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków)
4. FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce)
5. FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice)
6. SV DUISSERN (Kamil Schlifka, Wisła Płock)
7. PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze)
8. THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok)
9. FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk)
10. ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań)
11. FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź)
12. POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław)
13. FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia)
14. UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia)
15. EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin)
16. WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa)

RAMOWY TERMINARZ MISTRZOSTW EUROPY DRUŻYN POLONIJNYCH FIFA20

KOLEJKA 1 (16-1 / 2-15 / 3-14 / 4-13 / 5-12 / 6-11 / 7-10 / 8-9)

WHITE EAGLES (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa) – KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin)
FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa) – EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin)
FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków) – UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia)
FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce) – FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia)
FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław)
SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock) – FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź)
PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze) – ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań)
THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok) – FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk)

KOLEJKA 2 (9-16 / 10-8 / 11-7 / 12-6 / 13-5 / 14-4 / 15-3 / 1-2)

FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk) – WHITE EAGLES (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa)
ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań) – THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok)
FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź) – PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze)
POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław) – SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock)
FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia) – FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice)
UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia) – FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce)
EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin) – FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków)
KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin) – FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa)

KOLEJKA 3 (16-2 / 3-1 / 4-15 / 5-14 / 6-13 / 7-12 / 8-11 / 9-10)

WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa) – FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa)
FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków) – KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin)
FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce) – EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin)
FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice) – UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia)
SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock) – FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia)
PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław)
THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok) – FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź)
FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk) – ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań)

KOLEJKA 4 (10-16 / 11-9 / 12-8 / 13-7 / 14-6 / 15-5 / 1-4 / 2-3)

ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań) – WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa)
FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź) – FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk)
POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław) – THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok)
FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia) – PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze)
UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia) – SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock)
EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin) – FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice)
KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin) – FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce)
FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa) – FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków)

KOLEJKA 5 (16-3 / 4-2 / 5-1 / 6-15 / 7-14 / 8-13 / 9-12 / 10-11)

WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa) – FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków)
FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce) – FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa)
FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice) – KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin)
SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock) – EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin)
PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze) – UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia)
THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok) – FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia)
FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław)
ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań) – FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź)

KOLEJKA 6 (11-16 / 12-10 / 13-9 / 14-8 / 15-7 / 1-6 / 2-5 / 3-4)

FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź) – WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa)
POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław) – ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań)
FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia) – FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk)
UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia) – THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok)
EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin) – PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze)
KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin) – SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock)
FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa) – FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice)
FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków) – FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce)

KOLEJKA 7 (16-4 / 5-3 / 6-2 / 7-1 / 8-15 / 9-14 / 10-13 / 11-12)

WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa) – FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce)
FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice) – FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków)
SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock) – FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa)
PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze) – KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin)
THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok) – EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin)
FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk) – UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia)
ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań) – FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia)
FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław)

KOLEJKA 8 (16-12 / 13-11 / 14-10 / 15-9 / 1-8 / 2-7 / 3-6 / 4-5)

WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław)
FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia) – FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź)
UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia) – ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań)
EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin) – FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk)
KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin) – THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok)
FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa) – PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze)
FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków) – SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock)
FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce) – FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice)

KOLEJKA 9 (5-16 / 6-4 / 7-3 / 8-2 / 9-1 / 10-15 / 11-14 / 12-13)

FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice) – WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa)
SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock) – FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce)
PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze) – FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków)
THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok) – FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa)
FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk) – KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin)
ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań) – EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin)
FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź) – UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia)
POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław) – FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia)

KOLEJKA 10 (16-13 / 14-12 / 15-11 / 1-10 / 2-9 / 3-8 / 4-7 / 5-6)

WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa) – FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia)
UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław)
EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin) – FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź)
KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin) – ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań)
FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa) – FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk)
FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków) – THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok)
FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce) – PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze)
FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice) – SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock)

KOLEJKA 11 (6-16 / 7-5 / 8-4 / 9-3 / 10-2 / 11-1 / 12-15 / 13-14)

SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock) – WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa)
PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze) – FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice)
THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok) – FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce)
FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk) – FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków)
ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań) – FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa)
FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź) – KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin)
POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław) – EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin)
FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia) – UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia)

KOLEJKA 12 (16-14 / 15-13 / 1-12 / 2-11 / 3-10 / 4-9 / 5-8 / 6-7)

WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa) – UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia)
EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin) – FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia)
KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław)
FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa) – FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź)
FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków) – ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań)
FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce) – FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk)
FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice) – THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok)
SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock) – PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze)

KOLEJKA 13 (7-16 / 8-6 / 9-5 / 10-4 / 11-3 / 12-2 / 13-1 / 14-15)

PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze) – WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa)
THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok) – SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock)
FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk) – FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice)
ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań) – FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce)
FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź) – FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków)
POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław) – FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa)
FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia) – KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin)
UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia) – EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin)

KOLEJKA 14 (16-15 / 1-14 / 2-13 / 3-12 / 4-11 / 5-10 / 6-9 / 7-8)

WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa) – EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin)
KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin) – UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia)
FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa) – FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia)
FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław)
FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce) – FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź)
FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice) – ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań)
SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock) – FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk)
PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze) – THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok)

KOLEJKA 15 (8-16 / 9-7 / 10-6 / 11-5 / 12-4 / 13-3 / 14-2 / 15-1)

THE EAGLE FC (Mateusz Gretkowski, Jagiellonia Białystok) – WHITE EAGLES FC TAUNTON (Krzysztof Byrszel, Legia Warszawa)
FC POLONIA VENLO (Jakub Kozyra, Lechia Gdańsk) – PFC VICTORIA LONDYN (Jakub Malczuk, Górnik Zabrze)
ISG DONCASTER (Kacper Klasik, Lech Poznań) – SV DUISSERN (Kamil Śliwka, Wisła Płock)
FC POLONIA HAGEN (Maik Choinowski, ŁKS Łódź) – FC POLONIA BERLIN (…, Piast Gliwice)
POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Oliver Nagy, Śląsk Wrocław) – FK POLONIA OSLO (Samir Khali, Korona Kielce)
FC POLONIA NOTTINGHAM (Dominik Wiech, Arka Gdynia) – FC POLONIA MUNSTER (Dominik Klein, Wisła Kraków)
UNITED WORKSOP (Adrian Żołądkiewicz, Cracovia) – FC POLONIA GLASGOW (Oscar Kulig, Raków Częstochowa)
EUNICE HUNTINGTON (Krzysztof Oslizlok, Pogoń Szczecin) – KORONA REDBRIDGE (Paweł Karasiński, Zagłębie Lubin)

One thought on “Terminarz Mistrzostw Europy Drużyn Polonijnych FIFA20 dla PS4.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: