Terminarz Mistrzostw Europy Drużyn Polonijnych FIFA20 dla XBOX ONE.

Trochę to trwało, ale udało się! Startują Mistrzostwa Europy Drużyn Polonijnych FIFA20 dla użytkowników platformy XBOX ONE! Poniżej przedstawiamy ramowy terminarz rozgrywek.

THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań)

KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków)

POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław)

FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce)

FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock)

PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze)

FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia)

SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa)

KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice)

FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk)

ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok)

ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa)

MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin)

FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź)

FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków)

MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin)

RAMOWY TERMINARZ MISTRZOSTW EUROPY DRUŻYN POLONIJNYCH FIFA20 NA XBOX ONE:

KOLEJKA 1 (01-02/05/2020)

POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce) – ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok)

KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice) – THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań)

FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź) – KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków)

FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia) – FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk)

SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa) – MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin)

POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław) – FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków)

FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock) – ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa)

MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin) – PETERBOROGUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze)

KOLEJKA 2 (03-04/05/2020)

KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice) – FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce)

KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków) – ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok)

THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań) – FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia)

MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin) – FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź)

FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław)

ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa) – SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa)

FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków) – MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin)

PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze) – FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock)

KOLEJKA 3 (05-06/05/2020)

FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce) – KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków)

FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia) – KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice)

ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok) – MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin)

POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław) – THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań)

FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź) – ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa)

MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin) – FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk)

SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa) – PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze)

FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock) – FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków)

KOLEJKA 4 (07-08/05/2020)

FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia) – FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce)

MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin) – KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków)

KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław)

ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa) – ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok)

THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań) – MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin)

PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze) – FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź)

FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk) – FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock)

FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków) – SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa)

KOLEJKA 5 (09-10/05/2020)

FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce) – MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin)

POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław) – FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia)

KORONA REDBRIGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków) – ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa)

MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin) – KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice)

ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok) – PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze)

FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock) – THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań)

FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź) – FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków)

SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa) – FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk)

KOLEJKA 6 (11-12/05/2020)

POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław) – FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce)

ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa) – MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin)

FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia) – MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin)

PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze) – KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków)

KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice) – FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock)

FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków) – ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok)

THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań) – SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa)

FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk) – FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź)

KOLEJKA 7 (13-14/05/2020)

FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce) – ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa)

MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław)

MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin) – PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze)

FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock) – FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia)

KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków) – FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków)

SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa) – KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice)

ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok) – FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk)

FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź) – THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań)

KOLEJKA 8 (15-16/05/2020)

MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin) – FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce)

PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze) – ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa)

POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław) – FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock)

FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków) – MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin)

FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia) – SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa)

FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk) – KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków)

KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice) – FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź)

THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań) – ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok)

KOLEJKA 9 (17-18/05/2020)

FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce) – PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze)

FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock) – MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin)

ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa) – FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków)

SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław)

MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin) – FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk)

FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź) – FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia)

KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków) – THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań)

ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok) – KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice)

KOLEJKA 10 (19-20/05/2020)

FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock) – FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce)

FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków) – PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze)

MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin) – SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa)

FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk) – ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa)

POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław) – FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź)

THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań) – MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin)

FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia) – ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok)

KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice) – KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków)

KOLEJKA 11 (21-22/05/2020)

FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce) – FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków)

SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa) – FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock)

PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze) – FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk)

FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź) – MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin)

ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa) – THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań)

ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław)

MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin) – KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice)

KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków) – FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia)

KOLEJKA 12 (23-24/05/2020)

SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa) – FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce)

FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk) – FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków)

FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock) – FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź)

THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań) – POLONIA PETERBOROUGH FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze)

MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin) – ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok)

KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice) – ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa)

POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław) – KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków)

FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia) – MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin)

KOLEJKA 13 (25-26/05/2020)

FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce) – FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk)

FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź) – SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa)

FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków) – THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań)

ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok) – FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock)

PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze) – KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice)

KORONA REDBIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków) – MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin)

ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa) – FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia)

MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław)

KOLEJKA 14 (27-28/05/2020)

FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź) – FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce)

THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań) – FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk)

SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa) – ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok)

KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice) – FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków)

FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock) – KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków)

FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia) – PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze)

MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin) – MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin)

POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław) – ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa)

KOLEJKA 15 (29-30/05/2020)

FC POLONIA MUNSTER (Michał Liszka, Korona Kielce) – THE EAGLE FC (Sławomir Pękała, Lech Poznań)

ISG DONCASTER 1 (Mateusz Pawłowski, Jagiellonia Białystok) – FC POLSKA ABERDEEN (Damian Hnat, ŁKS Łódź)

FC ORLY SINT-NIKLAAS (Krystian Gejo, Lechia Gdańsk) – KS POLONIA HAMBURG (Sebastian Kempa, Piast Gliwice)

KORONA REDBRIDGE (Maciej Danilczuk, Cracovia Kraków) – SV DUISSERN (Kamil Kopytyński, Raków Częstochowa)

FC BLANKE NORDHORN (Michał Stróżewski, Wisła Kraków) – FC POLONIA LUTON (Dawid Oskowiak, Arka Gdynia)

MANCHESTER POLONIA FC (Kacper Kuciński, Zagłębie Lubin) – FC POLONIA BERLIN (Norbert Kozak, Wisła Płock)

PETERBOROUGH POLONIA FC (Rafał Komisarczyk, Górnik Zabrze) – POLSKA DRUŻYNA W HELMOND (Kamil Sosnowski, Śląsk Wrocław)

ISG DONCASTER 2 (Adrian Woźniak, Legia Warszawa) – MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (Tobiasz Skura, Pogoń Szczecin)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: