Gramy z Jagą do jednej bramki!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że przez kilkanaście następnych dni będziemy grali z Jagiellonią Białystok do jednej bramki! O co chodzi? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w poniższym artykule.

W związku z panującą sytuacją, nieco z tęsknoty za realnym futbolem, a nieco chcąc zabić wolny czas, odpaliliśmy turniej FIFA dla drużyn polonijnych. Założenie regulaminowe było takie, że turniej będzie rozgrywany zespołami z Ekstraklasy. W wyniku losowania w udziale przypadła nam Jagiellonia Białystok.

Tuż po losowaniu wpadliśmy na nieco szalony plan wciągnięcia do zabawy Jagiellonii. Rzuciliśmy Jadze na Twitterze wyzwanie, które klub z Białegostoku podjął. Prostą z pozoru zabawę przekształciliśmy w test naszych e-sportowych umiejętności, które docelowo miało pomóc tym najbardziej potrzebującym. Układ był prosty:
– kończymy zawody poza Top-3 = wpłacamy minimum 100 GBP na dowolny cel charytatywny wybrany przez klub z Białegostoku,
– kończymy zawody w Top-3 = Jagiellonia przekazuje nam koszulkę, my organizujemy licytację, a wpływy z tego tytułu przekazujemy na wybrany przez nas cel charytatywny.

Przez niemal miesiąc trwał turniej w którym rywalizowało szesnaście zespołów polonijnych z całej Europy. Bezkonkurencyjny okazał się Maik Choinowski z FC Polonia Hagen. Nasz reprezentant, Mateusz Gretkowski, po bardzo słabym początku, od czwartej kolejki zaczął grać na miarę swoich możliwości i ostatecznie uplasował się na drugim miejscu. Oznaczało to, ni mniej ni więcej, że wygraliśmy zakład z Jagą! Białostoczczanie wykazali się ogromną klasą i wywiązali się z obietnicy – przekazali swoją meczową koszulkę z podpisami zawodników na licytację! Kapitalna rzecz! Od tego momentu, gramy w jednej drużynie, a na szali tego spotkania jest pomoc potrzebującym! Wynik tego meczu, czyli ile uda nam się zebrać zależy tylko od WAS i od WASZEJ hojności. Oto szczegóły:

  • w środę na naszym profilu na Facebooku (kliknij TUTAJ) pojawi się specjalny post, dedykowany zbiórce pieniędzy;
  • w losowaniu koszulki weźmie udział każda osoba, która wpłaci minimum 50 złotych na zbiórkę pod linkiem TUTAJ i udokumentuje swoją darowiznę na w/w cel, poprzez zamieszczenie screena lub zdjęcia przelewu pod dedykowanym postem. Do zdjęcia należy dodać komentarz #ZJagąDoJednejBramki;
  • każda wpłata będzie skrupulatnie sprawdzana i weryfikowana;
  • na wpłaty czekamy do siódmego czerwca;
  • namawiamy do wpłat o wyższych wartościach, ale wysokość darowizny nie będzie miała wpływu na ilość losów w loterii (1 wpłata min. 50PLN = 1 los);
  • można wpłacać kilkakrotnie na to samo nazwisko. Każda udokumentowana wpłata na kwotę powyżej 50PLN będzie oznaczała jeden los w loterii.
Ten trykot trafi w ręce wylosowanej osoby!

Jesteśmy teraz jedną wielką drużyną, gramy w jednym zespole i mamy wspólny cel. Za minimum 50 złotych można stać się posiadaczem unikatowej koszulki Jagiellonii Białystok z podpisami zawodników! Wszyscy, którzy wpłącą darowiznę, a nie będą mieli szczęścia w losowaniu, również będą zwycięzcami, bo sprawią, że na czyjejś buzi pojawi się uśmiech, ktoś dzięki tym pieniądzom dostanie szansę na lepsze życie! Bardzo liczymy na wsparcie naszej inicjatywy i już dzisiaj życzymy dużo szczęścia w losowaniu! Żeby Was nieco zaktywizować i zachęcić do zabawy, postanowiliśmy, że oprócz koszulki Jagiellonii rozlosujemy jeszcze dwie nagrody-niespodzianki! 🙂 Post pojawi się w środę punktualnie w południe i zaczynamy zabawę! STAY TUNED!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: