Plan sparingów The Eagle FC

W ramach przygotowań do nowego sezonu, zawodnicy The Eagle FC rozegrają cztery spotkania kontrolne.

W pierwszym spotkaniu po długiej przerwie spowodowanej niestabilną sytuacją epidemiologiczną, piłkarze The Eagle zmierzą się z występującym na tym samym poziomie rozgrywkowym, zespołem Little Downham & Pymoor Swifts. Starcie zaplanowane zostało na sobotę, 15 sierpnia 2020. Konkretna godzina i miejsce rozegrania spotkania wciąż nie zostały ustalone.

W kolejnym meczu kontrolnym (22 sierpnia 2020) poprzeczka powędruje zdecydowanie wyżej. Rywalem będzie drużyna Harston FC, która w tym sezonie uzyskała promocję do dywizji drugiej. Obie drużyny miały okazję mierzyć się ze sobą w okresie przygotowawczym przed poprzednim sezonem. Wówczas Harston udzieliło „Orłom” z Newmarket srogiej lekcji i zwyciężyło 6:0. Będzie okazja do rewanżu! Konkretna godzina i miejsce rozegrania spotkania zostaną ustalone wkrótce.

Trzeci sparing to starcie rywali, którzy znają się niemal doskonale. Przeciwnikiem The Eagle będzie inna polonijna drużyna z regionu – Eunice Huntingdon. Oba zespoły mierzą się ze sobą regularne. Można powiedzieć, że pojedynek z lokalnym rywalem stał się niemal nieodłącznym elementem w kalendarzu przedsezonowych przygotowań obu drużyn. Konfrontacja została zaplanowana na sobotę, 29 sierpnia 2020. Konkretna godzina i miejsce spotkania wciąż są przedmiotem dyskusji pomiędzy stronami.

Na zakończenie okresu sparingowego, podopieczni Arkadiusza Reputały zmierzą się 5 września 2020 z drużyną Burwell Swifts FC. Starcie będzie próbą generalną przed startem sezonu, zaplanowanym na 12 września 2020. Będzie to również okazja dla „Orłów” do wyrównania rachunków sprzed roku, kiedy również w meczu towarzyskim, ulegli wysoko (1:6) rywalom z Burwell. Konkretna godzina i miejsce pojedynku zostaną ustalone wkrótce.

Znany jest zestaw sparingpartnerów The Eagle oraz daty pojedynków. Zainteresowane strony wciąż pracują nad ustaleniem satysfakcjonujących godzin oraz miejsc rozegrania spotkań. O wszelkich decyzjach będziemy informować na bieżąco na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy do obserowania oraz aktywnego wspierania „Orłów” nie tylko w trakcie okresu przygotowawczego, ale również podczas zbliżającego się wielkimi krokami kolejnego sezonu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: