Gramy razem z Wiktorkiem przeciwko SMA!

Dołączyliśmy do drużyny trzyletniego Wiktorka Szczechowiaka i od dzisiaj razem toczymy walkę z piekielnie trudnym rywalem, jakim jest rdzeniowy zanik mięśni SMA typu I. Ale WYGRAMY! Wszyscy! Wiktorek zdrowie, a Wy nasze gadżety! Uruchamiamy loterię fantową, z której cały dochód zostanie przekazany na leczenie młodego wojownika z Węgierskiej Górki!

Z racji panującej sytuacji całą kampanię przeprowadzimy w sieci. Wszyscy wiemy, jaka jest siła Internetu i z Waszą pomocą zamierzamy ją wykorzystać!
W pierwszej kolejności zachęcamy do rozpowszechniania tej informacji wszelkimi możliwymi kanałami. Niech wieść się niesie. Przeciwnik jest niezwykle wymagający, więc potrzebna jest niezwykła mobilizacja i każda pomoc się przyda. W myśl zasady wszystkie ręce na pokład. Z góry dziękujemy!

Czas na konkrety.

Mamy do rozdysponowania kilkadziesiąt gadżetów (na ten moment ok. 60). Przede wszystkim sportowych. Ale nie tylko. Spektrum oferowanych przez nas fantów powinno zadowolić nawet najbardziej wysublimowane gusta. Wystarczy wspomnieć, że w puli znajdują się: koszulka Jagiellonii Białystok z autografami, piłka FC Barcelona z autografami, koszulka Arsenalu, plecak i szalik Blaugrany z oficjalnego sklepu, personalizowana karta FUT, plakat The Eagle FC z podpisami zawodników, ale również vouchery do restauracji, czy kody zniżkowe na zakup złotej biżuterii! ISTNY SZAŁ! A arsenał nagród stale się powiększa.

Co zrobić, żeby wejść do gry? Wystarczy wpłacić minimum 25 PLN na leczenie Wiktorka poprzez oficjalny link do zbiórki. [KLIKNIJ ODNOŚNIK PONIŻEJ]

https://www.siepomaga.pl/dla-wiktorka?fbclid=IwAR3lJ0RdUqMrD6Fn6jl6nq8GalU4zGutjs0gS2GfTdiEyikH1o8qp75gyc0

Wpłatę należy potwierdzić wiadomością prywatną na oficjalny profil Klubu. Ilość losów będzie determinowana wysokością wpłaty. Jeden los kosztuje 25 PLN. Cegiełki będą przyznawane według schematu:

1 los – 25 złotych
2 losy – 50 złotych
3 losy – 75 złotych
4 losy – 100 złotych

I tak dalej. Wedle uznania. W celu zwiększenia swoich szans zalecamy wyższe wpłaty i tym samym zakup większej ilości losów. Logiczne. 🙂

Podbijamy co 25 złotych. Jeżeli wpłacona kwota nie osiągnie wielokrotności liczby 25, to ilość przyznanych losów zdeterminuje najniższa osiągnięta wartość mnożnika. Przykładowo: przy wpłacie 65 złotych liczba losów wyniesie 2. (2x25PLN plus 15PLN darowizny oraz nasza dozgonna wdzięczność za wsparcie inicjatywy).

WAŻNE! WAŻNE! WAŻNE! KAŻDY LOS WYGRYWA!
Nie ma pustych „cegiełek”. Do każdej będzie przypisana nagroda!

W momencie, gdy sprzedamy wszystkie dostępne talony, zostanie przeprowadzone losowanie celem przyporządkowania nagród do poszczególnych uczestników akcji. Losowanie będzie transmitowane na żywo na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. O szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszych kanałach w social mediach. Zachęcamy do obserwowania.

Podjęcie decyzji o wsparciu akurat Wiktorka z pewnością ułatwił fakt, że swego czasu nasza drużyna gościła na obozie w Węgierskiej Górce i ma tylko i wyłącznie pozytywne wspomnienia z tego okresu i tego miejsca. Pragniemy również nadmienić, że to nie pierwsza inicjatywa charytatywna, jaką podjęliśmy. W naszym dorobku jest już zbiórka na chłopca z Milówki, który stracił nogi oraz małego Jasia, który zmagał się z poważną wadą serca. Obie kampanie zakończyły się sukcesem i liczymy, że w tym wypadku będzie podobnie. Lubimy zawieszać sobie wysoko poprzeczkę! 🙂

Zachęcamy zatem bardzo serdecznie do udziału w zabawie. Pamiętajmy, że gra tym razem nie toczy się o trzy punkty na murawie, ale o ludzkie zdrowie. Liczymy, że otworzycie swoje serca i tym samym przybliżycie Wiktorka do zwycięstwa w kluczowym meczu jego życia. My z wielką radością dołączamy do akcji i z jeszcze większą przyjemnością obdarujemy Was gadżetami dostępnymi w loterii.

Aktualnie, nie jesteśmy w stanie przedstawić całej listy dostępnych nagród, gdyż one ciągle do nas spływają. Pozwólcie, że przedstawimy tylko część:
– koszulka Jagiellonii Białystok z autografami,
– voucher w wysokości 100 funtów do wykorzystania w restauracji „Under The Eagle”,
– personalizowana karta FIFA FUT,
– piłka FC Barcelona z autografami,
– plecak i szalik Blaugrany z oficjalnego sklepu,
– vouchery w wysokości 30 euro na zakup biżuterii w sklepie internetowym La Hera,
– koszulka Arsenalu,
– koszulka Polonia Yorkshire z podpisami zawodników,
– piłki, książki, statuetki, plakaty, magnesy, zdjęcia i wiele, wiele więcej!

Brzmi zachęcająco? W takim razie już dzisiaj zapraszamy do dokonywania wpłat na konto Wiktorka. Lista nagród będzie na bieżąco aktualizowana.

Przy okazji wychodzimy z apelem: jeżeli ktoś chciałby wesprzeć naszą inicjatywę jakimś gadżetem, zamiast bezpośredniej wpłaty na konto, to prosimy o kontakt na Facebooku lub mailowo na theeaglefootballclub@gmail.com

Z góry dziękujemy za Waszą hojność i cytując klasyka „życzymy wysokich wygranych”.

A TY WIKTORKU, WALCZ! JESTEŚMY Z TOBĄ!

https://www.facebook.com/TheEagleElyFC

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: