Bądź jeszcze bliżej drużyny! Dołącz do Socios The Eagle FC!

Projekt The Eagle FC sumiennie i rzetelnie pracuje na swoją renomę. Ewoluuje. Rozwija się. Stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom. Bywa pionierem w wielu aspektach piłkarskiej emigracji. Ta intensyfikacja marketingowa musi się odbywać symultanicznie z progresem sportowym.
Na kanwie awansu do Dywizji 2B postanowiliśmy uruchomić nowatorski w futbolu polonijnym projekt, który będzie dostępny dosłownie dla wszystkich! W naszej nomenklaturze nazwaliśmy go Pakietem Partnerskim „Białym”. A tego typu inicjatywy w nazewnictwie potocznym określane są jako grupy „SOCIOS”.

Grupy „Socios” w amatorskim futbolu nie są zjawiskiem nowym. Istnieją Kluby, które z powodzeniem prowadzą takie akcje. Mało tego, cieszą się one sporym zainteresowaniem!
Przykładem jest LZS Krynki, którego działania bardzo uważnie śledzimy, z którym łączą nas przyjacielskie relacje i od którego de facto zaczerpnęliśmy pomysł i aktualnie próbujemy wdrożyć go na rynek brytyjski.

Głównym założeniem tego typu inicjatyw jest maksymalne zniwelowanie dystansu między Kibicami, a Klubem. Dzięki naszemu „białemu” pakietowi, nasi fani, staną się niejako fundamentalnym elementem drużyny i otrzymają możliwość decydowania o sprawach istotnych w bieżącym funkcjonowaniu zespołu.
Nie ma nic odkrywczego, że relacja na linii Kibice – Klub to swego rodzaju system naczyń połączonych. Klub bez wsparcia Kibiców nie jest w stanie egzystować. Fani z kolei dostają swego rodzaju atrakcję w postaci wydarzeń sportowych, która jest uzależniająca. Emocje. Bramki. Wygrane mecze. Radość. Tego wszystkiego dostarcza piłkarska murawa. Oba światy dobrowolnie się przenikają. A dzięki idei SOCIOS, będą funkcjonowały w jeszcze większej symbiozie. I mamy nadzieję, że z obopólną korzyścią.

Co otrzyma Kibic wstępujący w struktury Socios The Eagle FC?
– powiadomienia SMS o wynikach spotkań, nowinkach transferowych czy innych wydarzeniach z życia Klubu;
– realny udział w bieżącym funkcjonowaniu Klubu poprzez m.in. raporty z zebrań Zarządu czy aktywny udział w głosowaniach nad istotnymi elementami struktury organizacyjnej drużyny (np. wybór modelu koszulek meczowych);
– przedpremierowe informacje o wynikach głosowania na zawodnika meczu czy zawodnika miesiąca;
– dostęp do Klubowej odzieży, dedykowanej tylko piłkarzom;
– dostęp do materiałów niepublikowanych w social mediach;
– gadżety Klubowe ze zniżką 50%;
– pakiet upominków z Klubowym emblematem;
– certyfikat pamiątkowy;
– i wiele więcej niespodzianek od piłkarzy i sztabu szkoleniowego. 😊

Dodatkowo, każdy Kibic, który dołączy do struktur SOCIOS THE EAGLE FC, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród na koniec sezonu! Biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze loterie z nagrodami, można mieć przekonanie graniczące z pewnością, że upominki będą wysokiego kalibru!

Wstąpienie do struktur SOCIOS wiąże się z opłatą, która wynosi 50 funtów w skali roku. Dla Kibiców z Polski jest to równowartość 250 złotych.
Dołączyć można w każdym momencie, a subskrypcja będzie obowiązywała przez 365 dni od daty zaksięgowania przelewu.

Opłaty można wnosić na specjalnie utworzone w tym celu konto crowdfundingowe, które znajdziecie po kliknięciu [TUTAJ].
Wpłat można dokonywać również bezpośrednio na konto Klubu. W tym celu prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku. <LINK DO NASZEJ STRONY>

Po dokonaniu płatności prosimy o wypełnienie formularza, dzięki któremu będziemy mogli dodać subskrybenta do specjalnej grupy. —> LINK DO FORMULARZA

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących dołączenia do struktur grupy partnerskiej również prosimy o wypełnienie krótkiego kwestionariusza. Odezwiemy się i odpowiemy na każde pytanie! —> LINK DO KWESTIONARIUSZA

Klub nie otrzymuje żadnych dofinansowań ze środków publicznych. Pomimo wsparcia ze strony naszych Partnerów Strategicznych, którym jesteśmy bardzo wdzięczni, to koszty utrzymania stale rosną. Wykupując Pakiet Partnerski „Biały” automatycznie stajecie się współudziałowcami naszego zespołu, wspieracie nas w codziennym rozwoju, dokładacie cegiełkę do naszego funkcjonowania i wspomagacie nas w naszej drodze na futbolowy Panteon (gdziekolwiek on jest).

Z tego miejsca w imieniu Zarządu, sztabu szkoleniowego i wszystkich piłkarzy chcielibyśmy podziękować z góry wszystkim darczyńcom, który zdecydują się wstąpić do elitarnego grona SOCIOS THE EAGLE FC. To wiele dla nas znaczy! Obiecujemy, że nie zmarnujemy zaufania, którym nas obdarzacie, każdego funta wydamy w sposób racjonalny i przemyślany, a na boisku zrobimy wszystko co w naszej mocy, byście czuli dumę z faktu, że jesteście częścią tego projektu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: