Firma DOR-JAN partnerem strategicznym The Eagle FC w sezonie 2022/2023!

Firma DOR-JAN, prowadzona przez Państwa Doriana i Edytę Janickich, nabyła oferowany przez nasz Klub pakiet partnerski „GOLD”, zostając tym samym Sponsorem Strategicznym drużyny na sezon 2022/2023. Witamy na pokładzie i liczymy na długą i owocną współpracę!

Firma DOR-JAN WINDOWS & DOORS powstała w 2012 roku w Polsce. Obecnie skutecznie rozwija się na rynku brytyjskim. Zarządzana przez Państwa Janickich korporacja specjalizuje się w dystrybucji, sprzedaży i montażu okien (w tym drewnianych, pcv oraz sash i casement windows), drzwi: drewnianych, metalowych oraz pcv, bram garażowych, rolet oraz innych produktów. Jakość ich usług gwarantowana jest przez wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie oraz ciągłe doskonalenie pracowników.

Portfolio firmy prezentuje się niezwykle okazale, a po zdjęcia bogatej już kolekcji zrealizowanych zadań i zleceń, do której na bieżąco dołączają kolejne projekty, odsyłamy na profil biznesowy na portalu Facebook.

DOR_JAN Windows & Doors / Facebook
DOR_JAN Windows & Doors / Facebook
DOR_JAN Windows & Doors / Facebook

Główna siedziba firmy znajduje się w Fenlake Business Centre (Units 17-19) w Peterborough (PE1 5BQ), gdzie kadra pracownicza oferuje kompleksowe doradztwo i serwis, aby zapewnić pełną satysfakcję i zadowolenie klientów. Po bezpłatną wycenę i wszelkie zapytania ofertowe odsyłamy również na stronę internetową pod adresem https://dorjan.co.uk/

Solidność. Rzetelność. Korzystne ceny. To wyróżnia firmę DOR-JAN na tle konkurencji. Wyżej wymienione argumenty poparte są licznymi bardzo pozytywnymi opiniami ze strony zadowolonych klientów. Jeżeli zatem ktoś potrzebuje sprawdzonego i zaufanego dystrybutora okien i drzwi, to poszukiwania w tym momencie może uznać za zakończone. DOR-JAN wraz ze swoim szerokim wachlarzem usług to najlepszy możliwy wybór. POLECAMY!

DOR_JAN Windows & Doors / Facebook
DOR_JAN Windows & Doors / Facebook
DOR_JAN Windows & Doors / Facebook

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: