Mocne otwarcie.

Spotkania inauguracyjne zawsze niosą ze sobą pewien pierwiastek zagadkowości. Nigdy do końca nie wiadomo, czy wszystkie przedsezonowe przygotowania uda się przekuć na dobrą dyspozycję już w pierwszym meczu sezonu. Trudno również przewidzieć jak dobrze dysponowany będzie rywal. Pewna nutka niepewności towarzyszyła otwarciu sezonu w wykonaniu The Eagle FC. Zupełnie niepotrzebnie…

Czytaj dalej „Mocne otwarcie.”

Ofiary systemu. [KOMENTARZ]

W dość kontrowersyjnych okolicznościach odpadliśmy z turnieju „Kershaw 30 Years Junior Cup”, który, aby podnieść nieco rangę, nazywaliśmy roboczo Cambridgeshire Champions League. Zapraszamy na podsumowanie naszych poczynań. Tłumaczymy również ze szczegółami na czym polega problematyka zakończenia naszego udziału w rozgrywkach.

Czytaj dalej „Ofiary systemu. [KOMENTARZ]”

Nagrody rozdane!

Wczoraj popołudniu, na naszym oficjalnym profilu facebookowym, odbyła się ceremonia losowania nagród wśród osób, które wzięły udział w loterii fantowej, z której całkowity dochód został przekazany na rzecz trzyletniego Wiktorka z Węgierskiej Górki, walczącego ze rdzeniowym zanikiem mięśni. Był to też ostatni akcent akcji pod nazwą „Gramy razem z Wiktorkiem przeciwko SMA”.

Czytaj dalej „Nagrody rozdane!”

Gramy razem z Wiktorkiem przeciwko SMA!

Dołączyliśmy do drużyny trzyletniego Wiktorka Szczechowiaka i od dzisiaj razem toczymy walkę z piekielnie trudnym rywalem, jakim jest rdzeniowy zanik mięśni SMA typu I. Ale WYGRAMY! Wszyscy! Wiktorek zdrowie, a Wy nasze gadżety! Uruchamiamy loterię fantową, z której cały dochód zostanie przekazany na leczenie młodego wojownika z Węgierskiej Górki!

Czytaj dalej „Gramy razem z Wiktorkiem przeciwko SMA!”