HISTORIA

The Eagle Football Club to amatorski zespół piłkarski z okolic Newmarket. Klub działa od 2011 roku, reprezentując lokalną społeczność na boiskach piłkarskich w Cambridgeshire i Suffolk. W ciągu tych kilku lat nasza drużyna dwukrotnie uzyskiwała awans i obecnie gramy w trzeciej dywizji regionalnej ligi hrabstwa Cambridgeshire.
W grudniu 2012 klub otrzymał odznaczenie FA Charter Standard, nagrodę dla klubów, które są dobrze zarządzane, zrównoważone, bezpieczne i promują wysokiej jakości coaching i promują zasady fair play. Każdego roku nasz klub jest kontrolowany i monitorowany przez Angielski Związek Piłki Nożnej, aby upewnić się, że wszystkie standardy są przestrzegane. Uważamy, że nasz klub ma bardzo silną i dobrą reputację w Cambridgeshire FA, County County League oraz w naszej lokalnej społeczności. Jesteśmy bardzo dumni z zespołu, zarówno z osiągnięć, jak i ciężkiej pracy wielu osób związanych z klubem.

Naszym celem jest stworzenie zespołu z przyjaznym i profesjonalnym podejściem na poziomie amatorskim. Klub zawsze szuka sposobu na poprawę doświadczenia i umiejętności zawodników poprzez podniesienie standardu szkoleniowego, wyposażenia i udogodnień. Wierzymy, że dzięki temu stworzymy przyjemne środowisko, a zespół będzie konkurował na najwyższym możliwym poziomie. Chcemy, aby nasz klub został doceniony za jakość, podejście, szacunek i uczciwą grę.

Drużyna rywalizuje aktualnie w Dywizji 2 Cambridgeshire County League.

Kolory: czerwone koszule / czerwone szorty / czerwone skarpetki
Alt. Kolory: zielone koszule / czarne szorty / czarne skarpetki

Boisko domowe: George Lambton Playing Field, Fordham Road, Newmarket, CB8 7BE


%d blogerów lubi to: