PARTNERZY

Mamy przyjemność przedstawić Państwu listę Partnerów, którzy podjęli współpracę z naszym Klubem. Wszystkim z tego miejsca serdecznie dziękujemy! Nasz sukces to również Was sukces!

AMHI LTD

Amhi Ltd to przedsiębiorstwo budowlane, którego właścicielem jest Andrzej Militowski. Firma ma swoją siedzibę w St. Bury Edmunds.
AMHI jest partnerem strategiczym, a nasza współpraca jest wielopłaszczyznowa.

AMHI Ltd


5050 VIEW

5050 View to projekt autorstwa Jamesa Richardsona, który na swojej stronie (www.5050view.com) dzieli się wieloma przemyśleniami i doświadczeniami z zakresu fotografii. Te dość zgrabnie przeplatają się z wieloma podróżami, przygodami, a nawet sytuacjami z zakresu typowego lifestyle’u i wychowania dzieci, tworząc tym samym bloga o niepowtarzalnej charakterystyce.
James niestrudzenie podąża za nasza ekipa i uwiecznia nasze sportowe poczynania przy pomocy aparatu fotograficznego. To właśnie dzięki niemu nasza galeria co tydzień powiększa się o setki niezwykłych ujęć i kadrów. Projekt 5050 View jest również odpowiedzialny za wszelkie materiały video i klipy promocyjne, które pojawiają się w naszych social mediach.

5050 View

UNDER THE EAGLE / POD ORŁEM

Under The Eagle / Pod Orłem to restauracja w Newmarket serwująca dania kuchni regionalnej i staropolskiej. Aranżacja lokalu nawiązuje stylizacją do Beskidu Żywieckiego. Jest to super miejsce na rodzinny biesiadny obiad lub spotkanie biznesowe, gdzie można smacznie zjeść i mile spędzić czas.
Restauracja przez wiele lat była naszym Partnerem strategicznym. Aktualnie, firma na czele której stoi Paweł Drożdż, wspiera nas w kwestii poczęstunków pomeczowych i organizacji wszelkich klubowych imprez okolicznościowych.

Under The Eagle
%d blogerów lubi to: