PARTNERZY

Mamy przyjemność przedstawić Państwu listę Partnerów, którzy podjęli współpracę z naszym Klubem. Wszystkim z tego miejsca serdecznie dziękujemy! Nasz sukces to również Was sukces!

STS

STS to legalny polski bukmacher, który od 2019 roku posiada również licencję na prowadzenie działalności w Wielkiej Brytanii. Jest to także jeden z większych mecenasów sportu, który działa pod hasłem „wspieramy polski sport”. Współpraca z polonijnym Klubem na Wyspach Brytyjskich idealnie wpisuje się w tę dewizę!

stsbet.co.uk

5050 VIEW

5050 View to projekt autorstwa Jamesa Richardsona, który na swojej stronie (www.5050view.com) dzieli się wieloma przemyśleniami i doświadczeniami z zakresu fotografii. Te dość zgrabnie przeplatają się z wieloma podróżami, przygodami, a nawet sytuacjami z zakresu typowego lifestyle’u i wychowania dzieci, tworząc tym samym bloga o niepowtarzalnej charakterystyce.
James niestrudzenie podąża za nasza ekipa i uwiecznia nasze sportowe poczynania przy pomocy aparatu fotograficznego. To właśnie dzięki niemu nasza galeria co tydzień powiększa się o setki niezwykłych ujęć i kadrów. Projekt 5050 View jest również odpowiedzialny za wszelkie materiały video i klipy promocyjne, które pojawiają się w naszych social mediach.

5050 View

UNDER THE EAGLE / POD ORŁEM

Under The Eagle / Pod Orłem to restauracja w Newmarket serwująca dania kuchni regionalnej i staropolskiej. Aranżacja lokalu nawiązuje stylizacją do Beskidu Żywieckiego. Jest to super miejsce na rodzinny biesiadny obiad lub spotkanie biznesowe, gdzie można smacznie zjeść i mile spędzić czas.
Restauracja przez wiele lat była naszym Partnerem strategicznym. Aktualnie, firma na czele której stoi Paweł Drożdż, wspiera nas w kwestii poczęstunków pomeczowych i organizacji wszelkich klubowych imprez okolicznościowych.

Under The Eagle

FLASHSCORE

FlashScore jest to aplikacja internetowa i mobilna udostępniająca wyniki sportowe live z niemal 30 dyscyplin i ponad 5 tys. rozgrywek na świecie.

Wspierane we FlashScore dyscypliny sportowe to m.in. piłka nożna, hokej na lodzie, tenis ziemny, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka, a z mniej znanych m.in. baseball, badminton, boks, futbol amerykański, futsal, hokej na trawie, krykiet, lotki, piłka nożna plażowa, piłka wodna, snooker, tenis stołowy.

Jeśli chodzi o dane typowo meczowe, to oprócz standardu (strzelcy bramek, zmiany itp.) poznamy przewidywania bukmacherów i statystki gry: posiadania piłki, strzałów na bramkę, spalonych itd. Nie zabrakło ładnie przedstawionych grafik składów poszczególnych drużyn, porównania wyników ich ostatnich meczów i miejsc w tabeli, jak i komentarzy live z przebiegu meczu; ostateczny zakres danych uzależniony jest jednak od rozgrywek. Precyzyjnie ustawimy alerty. W wypadku omawianego przykładu piłki nożnej, można otrzymywać ich aż 7 rodzajów: przed rozpoczęciem, o rozpoczęciu, wynik do przerwy, wynik końcowy, bramka, czerwona kartka, skład wyjściowy.

Flashscore

FLASHSPORT

Wiadomości sportowe z całego świata w jednym miejscu!
Bogata kolekcja dyscyplin, błyskawiczne aktualizacje, różnorodność źródeł zgodnie z Twoimi upodobaniami!

%d blogerów lubi to: