Plan przygotowań The Eagle FC do sezonu 2022/2023

Przed piłkarzami, sztabem i kibicami The Eagle FC wyjątkowy sezon! Historyczny, bo debiutancki na szczeblu 2B! W jaki sposób do tych wyjątkowych rozgrywek będą przygotowywać się biało-czerwone „Orły”? Przedstawiamy plan przygotowań!

Pomimo całej wyjątkowości, osobliwości i anturażu związanego z występami na wyższym szczeblu rozgrywkowym, pion szkoleniowy The Eagle FC nie przygotował niczego szczególnego na nadchodzący okres przygotowawczy. Orły, wzorem lat ubiegłych, skorzystają z tego samego mikrocyklu i planu, który zdał egzamin przed rozgrywkami 2021/22.

Beniaminek Dywizji 2B wróci do treningów 5 lipca. W pierwszej fazie nacisk zostanie położony na aspekty motoryczne, fizyczne i odpowiednie przygotowanie kondycyjne do trudów nadchodzącego sezonu. Zajęcia będą charakteryzowały się dużą objętością i intensywnością, sfokusowaną na akumulację siły i wydajności.

Po intensywnym lipcu środek ciężkości zostanie przesunięty w kierunku aspektów taktyczno-technicznych. Zdecydowanie więcej będzie zajęć z piłką, pracy nad modelem gry oraz strukturą rozgrywania stałych fragmentów gry zarówno w fazie ofensywnej, jak i defensywnej.

Zgodnie z tradycją, w sierpniu zostanie wprowadzona dodatkowa jednostka treningowa w postaci meczów sparingowych. Lista gier kontrolnych na ten moment prezentuje się następująco:

30/07 vs Hartford Rangers / KO – 14:00 / @ Jubilee Park, Huntingdon, PE28 2NR
06/08 vs Eunice Huntingdon / KO – 14:00 / @ Sapley Park, Huntingdon, PE28 2NT
13/08 vs Benwick Athletic FC / KO -14:00 / @ Dack Field, Doddington, PE15 0LB
20/08 vs Fen Tigers Engineers / KO – TBC / @ TBC
27/08 vs Clare Town FC / KO – 14:00 / @ TBC

Treningi, wzorem lat poprzednich, będą odbywały się cyklicznie we wtorki i czwartki o godzinie 19:00 na obiekcie George Lambtons Playing Field w Newmarket. Początek nowych rozgrywek zaplanowany jest na sobotę, 3 września.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów futbolu, zarówno tych z doświadczeniem, jak i bez, do dołączenia do zespołu, spróbowania swoich sił w futbolu w brytyjskim wydaniu, a tym samym do zwiększenia konkurencji i wsparciu biało-czerwonej ekipy w dążeniu do osiągnięcia sportowych celów! Drużyna dokłada wszelkich starań, by tworzyć jak najepsze warunki i środowisko do podnoszenia swoich piłkarskich umiejętności, dbając przy tym o odpowiednią atmosferę i klimat. Dzwi do The Eagle FC otwarte są dla każdego!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: